| Gradbeništvo | |||
| notranji prevodnik | material | gladka bakrena cev | |
| premer | 9,30±0,10 mm | ||
| izolacija | material | fizično penjeni PE | |
| premer | 22,40±0,40 mm | ||
| zunanji prevodnik | material | valoviti bakreni obroč | |
| premer | 25,60±0,30 mm | ||
| jakna | material | PE ali ognjevarni PE | |
| premer | 27,90±0,20 mm | ||
| mehanske lastnosti | |||
| upogibanje polmer | samski ponovljeno gibljejo | 127 mm 254 mm 500 mm | |
| vlečna moč | 1590 N | ||
| odpornost na drobljenje | 1,4 kg/mm | ||
| priporočena temperatura | PE jakna | trgovina | -70±85 °C |
| namestitev | -40±60°C | ||
| operacija | -55±85 °C | ||
| ognjevarna PE jakna | trgovina | -30±80°C | |
| namestitev | -25±60°C | ||
| operacija | -30±80°C | ||
| električne lastnosti | |||
| impedanca | 50±2 Ω | ||
| kapacitivnost | 75 pF/m | ||
| induktivnost | 0,19 μH/m | ||
| hitrost širjenja | 87 % | ||
| Prebojna napetost enosmernega toka | 6,0 kV | ||
| izolacijska upornost | >5000 MQ.km | ||
| največja moč | 91 kW | ||
| slabljenje zaslonke | >120 dB | ||
| mejna frekvenca | 5,0 GHz | ||
| slabljenje in povprečna moč | |||
| frekvenca, MHz | Moč pri 40 °C, kW | Nominalno slabljenje pri 20 °C, dB/100 m | |
| 200 | 5,05 | 1,67 | |
| 450 | 3,29 | 2,55 | |
| 800 | 2,42 | 3,48 | |
| 900 | 2,26 | 3,7 | |
| 1000 | 2.14 | 3,93 | |
| 1800 | 1,54 | 5,44 | |
| 2000 | 1,46 | 5,77 | |
| 2200 | 1,38 | 6,09 | |
| 2500 | 1,28 | 6,55 | |
| 3000 | 1,15 | 7,27 | |
| Največja vrednost slabljenja je lahko 105 % nazivne vrednosti slabljenja. | |||
| VSWR | |||
| 690–960 MHz | ≤1,12 | ||
| 1700–2200 MHz | ≤1,15 | ||
| 2300–2400 MHz | ≤1,15 | ||
| standardi | |||
| 2011/65/EU | skladen | ||
| IEC61196.1-2005 | skladen | ||

RF-priključek
Model: TEL-4310F.12-RFC
Opis
4,3-10 Ženski konektor za 1/2″ fleksibilen RF kabel
| Material in prevleka | |
| Kontaktni center | Medenina / posrebritev |
| Izolator | PTFE |
| Telo in zunanji prevodnik | Medenina / zlitina, prevlečena s tri-zlitino |
| Tesnilo | Silikonska guma |
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | DC~3 GHz |
| Izolacijska upornost | ≥5000MΩ |
| Dielektrična trdnost | ≥2500 V rms |
| Sredinski kontaktni upor | ≤1,0 mΩ |
| Zunanji kontaktni upor | ≤1,0 mΩ |
| Vstavljena izguba | ≤0,1 dB pri 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1 pri -3,0 GHz |
| Temperaturno območje | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodoodporno | IP67 |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
