Antene/ Bazne postaje/Radiodifuzija/Kabelski sklopi/Mobilne naprave/Komponente/Instrumentacija/Mikrovalovni radio/Vojska aerodinamika
PCS/Radar/Radijski sprejemniki/Satcom/Prenapetostna zaščita WLAN
1. Izdelujemo tudi posebne izdelke po meri, da ustrezajo zahtevam naših strank. Pokažite nam svojo risbo, vzorec ali navedene podrobnosti in izdelali jih bomo, ali pa nam, prosim, pošljite svoje specifične inženirske parametre, kot so IMD, VSWR, prevleka itd.
2. Vzorec je v redu.
3. Na vaše povpraševanje vam bomo odgovorili v 24 urah.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Opis
Kotni moški N konektor za 1/2″ superfleksibilen kabel
| Material in prevleka | |
| Kontaktni center | Medenina / posrebritev |
| Izolator | PTFE |
| Telo in zunanji prevodnik | Medenina / zlitina, prevlečena s tri-zlitino |
| Tesnilo | Silikonska guma |
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | DC~3 GHz |
| Izolacijska upornost | ≥5000MΩ |
| Dielektrična trdnost | ≥2500 V rms |
| Sredinski kontaktni upor | ≤1,0 mΩ |
| Zunanji kontaktni upor | ≤0,2 mΩ |
| Vstavljena izguba | ≤0,12 dB pri 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1 pri -3,0 GHz |
| Temperaturno območje | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodoodporno | IP67 |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
