Adapter N moški na N moški pod pravim kotom, moški RF konektor, N-tip, adapter za RF koaksialni kabel
Telsto RF konektor ima delovno frekvenčno območje od DC do 3 GHz, ponuja odlično delovanje VSWR in nizko pasivno intermodulacijo. Zaradi tega je idealen za uporabo v celičnih baznih postajah, porazdeljenih antenskih sistemih (DAS) in majhnih celičnih aplikacijah.
Koaksialni adapterji so odličen način za hitro spremembo spola ali vrste konektorja na že zaključenem kablu.
Telsto RF koaksialni adapter N moški na N moški pravokotni konektor z impedanco 50 ohmov. Izdelan je po natančnih specifikacijah RF adapterja in ima največji VSWR 1,15:1.
Za to serijo se uporabljata tako postopek stiskanja kot tudi postopek zaključevanja kablov s sponkami.
| Temperaturno območje | -55~+155°C (PE kabel -40~+85°C) |
| Impedanca | 50Ω |
| Vibracije | 100 m/S2 (10~500 Hz), 10 g |
| Frekvenčno območje | DC-11 GHz |
| Vstavljena izguba | <= 0,24 dB/6 GHz |
| Odporna napetost | 2500 V rms na morski gladini |
| Delovna napetost | 1000Vr.ms na morski gladini |
| Izolacijska upornost | >= 5000 MΩ |
| Sila zadrževanja spojne matice | 450N |
| Vzdržljivost | >= 500 (ciklov) |
| Kontaktna upornost | Sredinski kontakt <=1mΩ |
| Zunanji kontakt <=1mΩ | |
| Razmerje stoječih valov napetosti | Ravna <= 1,15/6 GHz |
| Pravi kot <= 1,25/6 GHz |
● Adapter tipa N moški na N moški ima pravokotno ohišje. Ta koaksialni adapter tipa N pod pravim kotom je 90-stopinjski pravokotni RF kolenčni adapter.
● Tip: N moški-moški pravokotni konektor pod kotom 90 stopinj, adapter M/M, RF koaksialni adapter.
● Široko se uporablja za radijsko opremo in instrumente za povezovanje RF koaksialnih kablov. Lahko se izmenjuje z mednarodnimi podobnimi izdelki.
● Barva: srebrn odtenek, ponikljano.
| Izdelek | Opis | Št. dela |
| RF-adapter | Adapter 4.3-10 ženski na DIN ženski | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adapter 4.3-10 ženski na moški DIN | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adapter 4.3-10 moški na ženski DIN | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adapter 4.3-10 moški na moški DIN | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Opis
Pravokotni RF adapter N moški na N moški
| Material in prevleka | |
| Kontaktni center | Medenina / posrebritev |
| Izolator | PTFE |
| Telo in zunanji prevodnik | Medenina / zlitina, prevlečena s tri-zlitino |
| Tesnilo | Silikonska guma |
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | DC~6 GHz |
| Izolacijska upornost | ≥5000MΩ |
| Dielektrična trdnost | ≥2500 V rms |
| Sredinski kontaktni upor | ≤1,0 mΩ |
| Zunanji kontaktni upor | ≤0,25 mΩ |
| Vstavljena izguba | ≤0,15 dB |
| VSWR | ≤1,15 naravnost;≤1,25 pravi kot |
| Temperaturno območje | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodoodporno | IP67 |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
