7/16 Din konektor je posebej zasnovan za zunanje bazne postaje v sistemih mobilne komunikacije (GSM, CDMA, 3G, 4G) in se ponaša z visoko močjo, nizkimi izgubami, visoko delovno napetostjo, odlično vodoodpornostjo in primeren za različna okolja. Je enostaven za namestitev in zagotavlja zanesljivo povezavo.
7-16 (DIN) koaksialni konektorji - visokokakovostni koaksialni konektorji z nizkim slabljenjem in intermodulacijo. Prenos srednje do visoke moči z radijskimi oddajniki in prenos sprejetih signalov z nizko PIM, kot so bazne postaje mobilnih telefonov, sta tipični uporabi zaradi njihove visoke mehanske stabilnosti in najboljše možne odpornosti na vremenske vplive.
● Nizka IMD in nizka VSWR zagotavljata izboljšano delovanje sistema.
● Samorazširitvena zasnova zagotavlja enostavno namestitev s standardnim ročnim orodjem.
● Predhodno sestavljeno tesnilo ščiti pred prahom (P67) in vodo (IP67).
● Kontakti s prevleko iz fosforjevega brona/srebra in ohišja s prevleko iz medenine/trizlitine zagotavljajo visoko prevodnost in odpornost proti koroziji.
1. Na vaše povpraševanje odgovorite v 24 delovnih urah.
2. Na voljo je prilagojena zasnova. OEM in ODM sta dobrodošla.
3. Naši dobro usposobljeni in profesionalni inženirji in osebje lahko našim strankam zagotovijo ekskluzivno in edinstveno rešitev.
4. Hiter dobavni rok za spodobno naročilo.
5. Izkušeno poslovanje z velikimi podjetji, ki kotirajo na borzi.
6. Na voljo so brezplačni vzorci.
7. 100% trgovinsko zagotovilo plačila in kakovosti.
Vrsta konektorja: DIN
Način namestitve: vrsta sponke
Spol: ženski
Ustrezni kabel: 1-1/4"
| Vmesnik | |
| Glede na | IEC 61169-54 |
| Elektrika | |
| Impedanca | 50 ohmov |
| Pogostost | DC-3 GHz |
| VSWR | (DC-3 GHz) ≤ 1,15 |
| PIM (@2-tonski×20w) | ≤-155dBC |
| Dielektrična napetostna odpornost | ≤4000 V RMS, 50 Hz, na morski gladini |
| Dielektrična upornost | ≥10000MΩ |
| Sredinski kontaktni upor | ≤0,4 mΩ |
| Zunanji kontaktni upor | ≤1,5 mΩ |
| Mehanski | |
| Paritveni cikli | ≥500-krat |
| Nanesite s kablom | 1-1/4" koaksialni kabel |
| Material in prevleka | |
| Telo | Medenina / tri-zlitinska prevleka |
| Sredinski vodnik | Fosforjev bron / Ag prevleka |
| Dielektrik | PTFE |
| Drugo | Medenina / tri-zlitinska prevleka |
| Okoljsko | |
| Temperaturno območje | -40℃~+85℃ |
| Vodotesnost | IP68 |
| Skladnost z Roshom | Popolna skladnost z Roshovim zakonom |
| Preskus s solno meglo | 96 ur |
Podrobnosti o embalaži: Priključki bodo zapakirani v eno majhno vrečko in nato v eno škatlo.
Če potrebujete paket po meri, bomo to storili po vaši zahtevi.
Dobavni rok: približno teden dni.
1. Osredotočamo se na RF konektor in RF adapter ter kabelski sklop in anteno.
2. Imamo živahno in ustvarjalno ekipo za raziskave in razvoj, ki v popolnosti obvlada osnovno tehnologijo.
Zavezujemo se k razvoju proizvodnje visokozmogljivih konektorjev in si prizadevamo za vodilni položaj na področju inovacij in proizvodnje konektorjev.
3. Naši RF kabelski sklopi po meri so vgrajeni in dostavljeni po vsem svetu.
4. RF kabelske sklope je mogoče izdelati z različnimi tipi konektorjev in dolžinami po meriodvisno od vaših potreb in aplikacij
5. Poseben RF konektor, RF adapter ali RF kabel je mogoče prilagoditi.
Model:TEL-DINF.114-RFC
Opis:
DIN ženski konektor za fleksibilen kabel 1-1/4″
| Material in prevleka | |
| Kontaktni center | Medenina / posrebritev |
| Izolator | PTFE |
| Telo in zunanji prevodnik | Medenina / zlitina, prevlečena s tri-zlitino |
| Tesnilo | Silikonska guma |
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | DC~3 GHz |
| Izolacijska upornost | ≥10000MΩ |
| Dielektrična trdnost | 4000 V rms |
| Sredinski kontaktni upor | ≤0,4 mΩ |
| Zunanji kontaktni upor | ≤1,5 mΩ |
| Vstavljena izguba | ≤0,12 dB pri 3 GHz |
| VSWR | ≤1,15 pri -3,0 GHz |
| Temperaturno območje | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodoodporno | IP67 |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″ Struktura konektorja: (slika 1) A. sprednja matica B. zadnja matica C. tesnilo
Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na: 1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana. 2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.
Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).
Sestavljanje zadnje matice (slika 3).
Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5). 1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti. 2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano. 
Ko potrebujete visokokakovostno koaksialno kabelsko povezavo, je ženski konektor RF 7/16 DIN vaša najboljša izbira. Ta izdelek je primeren za koaksialni kabel premera 1-1/4 palca in se lahko uporablja v različnih komunikacijskih in telekomunikacijskih aplikacijah.
Ženski konektor RF 7/16 DIN je izdelan iz visokokakovostnih materialov, odpornih proti koroziji in oksidaciji, kar zagotavlja dolgoročno zanesljivost in stabilnost. Njegova napredna zasnova in tehnologija zagotavljata odlično električno zmogljivost in frekvenčni odziv. Izdelek ima odlične mehanske lastnosti in lahko prenese visokofrekvenčne in močnostne aplikacije. Poleg tega je ženski konektor RF 7/16 DIN enostaven za namestitev in demontažo, kar lahko močno izboljša delovno učinkovitost.
Naš ženski konektor RF 7/16 DIN je skladen z mednarodnimi standardi in je prestal različne stroge teste in certifikate, kot sta certifikat CE in certifikat RoHS, kar zagotavlja kakovost in zanesljivost izdelka. Poleg tega nudimo različne prilagojene storitve, ki ustrezajo različnim potrebam strank.
Ne glede na to, ali morate priključiti koaksialne kable v komunikaciji, telekomunikacijah ali drugih področjih, je ženski konektor RF 7/16 DIN nepogrešljivo orodje za vas. Z visoko kakovostjo, zanesljivostjo in enostavno uporabo vam lahko zagotovi odlično povezavo in odlično kakovost komunikacije.