Značilnost: Izjemen videz Primerno za običajno montažo na strop Širok frekvenčni pas, nizek stoječi val, močna sposobnost preprečevanja motenj.
| Predmet | Specifikacije |
| Frekvenčno območje | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Dobitek | 3±1 dBi/4±1 dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Vhodna impedanca | 50Ω |
| Polarizacija | Navpično |
| Širina vodoravnega žarka | 360° |
| Širina navpične grede | 85±15°/55±15° |
| Največja moč | 50 W |
| Vrsta priključka | N-ženska |
| Premer | Ø164x94mm |
| Barva | Bela |
| Temperatura | Delovanje: -40℃~+60℃ |
| Območje relativne vlažnosti | 5 % ~ 95 % |
| Način montaže | Pritrjeno z vijaki |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
