Značilnost: Izjemen videz Primerno za običajno montažo na strop Širok frekvenčni pas, nizek stoječi val, močna sposobnost preprečevanja motenj
Uporaba: Notranja večsmerna pokritost GSM/CDMA/PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN sistem
| Mehanske specifikacije | |
| Dimenzije | 204 x 115 mm |
| Teža | 0,5 kg |
| Material radiatorja | Posrebrena medenina |
| Material radoma | ABS |
| Barva radoma | Slonokoščeno bela |
| Delovna vlažnost | < 95 % |
| Delovna temperatura | -40~55 ℃ |
| Električne specifikacije | |
| Frekvenčno območje | 806–960 MHz 1710–2500 MHz 2500–2700 MHz |
| Dobitek | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1,4 |
| Polarizacija | Navpično |
| Okroglost vzorca, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Širina navpične grede | 85 55 50 |
| IMD3, dBc pri +33dBm | ≤-140 |
| Vhodna impedanca | 50Ω |
| Največja vhodna moč | 50 W |
| Priključek | Ženska |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
