Značilnosti
◆ Širok frekvenčni pas 698–4000 MHz
◆ Pokritost 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Nizka pasivna intermodulacija
◆ Nizek VSWR in vstavljena izguba
◆ Visoka izolacija, notranja in zunanja uporaba, IP65
◆ Široko uporabljano za rešitve v stavbah
◆ Visoka usmerjenost / izolacija
◆ Nazivna moč 300 W na vhod, visoka zanesljivost
◆ Nizka vstavitvena izguba, nizek VSWR, nizek PIM (IM3)
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | 698–2700 MHz |
| Največja moč | 300 W |
| Izolacija | ≥27 dB |
| Izguba | ≤3,5 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Znotrajpasovni Riggple | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Vrsta priključka | N-ženska |
| Količina priključkov | 4 |
| Delovna temperatura | -30–+55 ℃ |
| Aplikacije | Notranji prostori |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
