Komplet za zapiranje v obliki školjke Telsto slim seal je nova vrsta vremensko odpornega ohišja, ki vsebuje zelo skladen tesnilni gel, ki se prilagodi celotni povezavi in ne obodnemu tesnilu, kar vodi do zelo zanesljive zaščite pred vremenskimi vplivi.
Poleg tega ohišje ohranja vse prednosti prejšnjih ohišji – hitro in enostavno namestitev, brez potrebe po orodju, možnost ponovnega vstavljanja in večkratne uporabe – vendar je SLIM zasnova bolj primerna za prenatrpane RF priključne točke novih celičnih lokacij z več vhodi, več izhodi (MIMO) ali večpasovnimi antenskimi konfiguracijami.
Temperaturno območje, -40 ℃~+70 ℃
Razred tesnjenja, IP68
Podprte velikosti koaksialnih kablov
Priključki za anteno/RRU
| Zapiranje z gelskim tesnilom | |
| Model | TEL-GE-1/2-J- konektor 4.1-9.5 |
| Funkcija | Gel tesnilna zapora za 1/2" mostiček na 4.1-9.5 priključek |
| Material | PC+SEBS |
| Velikost | D120 mm, Š48 mm, V30 mm |
| Vnos | 1/2" mostiček (13-17 mm) |
| Izhod | konektor 4.1-9.5/ N konektor |
| Neto teža | 76 g |
| Življenjska doba/trajanje | Več kot 10 let |
| Odpornost proti koroziji in ultravijoličnim žarkom | H2S, prestal ultravijolični test |
| Odpornost na led in sneg | do 100 mm, brez puščanja vode, brez spremembe oblike |
| Vodoodpornost | IP68 |
| Stopnja ognjevarne odpornosti | HB |
| Odpornost na dež | 100E 150 mm/h |