Telsto širokopasovni usmerjeni sklopniki omogočajo ravno sklopitev ene signalne poti na drugo samo v eni smeri (znano kot direktivni). Običajno so sestavljeni iz pomožne linije, ki je električno povezana z glavno linijo. En konec pomožne linije je trajno opremljen z usklajenim zaključkom. Direktiva (razlika med sklopitvijo v eni smeri v primerjavi z drugo) je za sklopnike približno 20 dB. Usmerjeni sklopniki se uporabljajo, kadar je treba ločiti del signala ali združiti dva signala. Telsto ponuja ozkopasovne in brezžične usmerjene sklopnike s sklopitvijo od 3 dB do 50 dB ali več.
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | 698–2700 MHz |
| Največja moč | 300 W |
| Vstavljena izguba | ≤0,2 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Vrsta priključka | N-ženska |
| Količina priključkov | 3 |
| Delovna temperatura | -35–+75 ℃ |
| Aplikacije | IP65 |
| Stopnja sklopitve, dB | 25 |
| Sklopka, dB | 25,0±1,0 |
| Neto teža, kg | 0,37 |
| Vlažnost | od 0 do 95 % |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Uporaba | Notranji prostori |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
