Kotni adapterji se uporabljajo za pritrditev različnih kabelskih obešal na kotne elemente stolpa brez vrtanja lukenj v nogo stolpa. Ker sistemi RF daljnovodov potrebujejo veliko posebnih sponk za pritrditev kablov in opreme, je Telsto odprl to posebno linijo za te posebne aplikacije. Sponke lahko izdelamo glede na zahteve strank.
| Splošne specifikacije | |
| Vrsta adapterja | Kotni adapter |
| Vrsta materiala | Nerjaveče jeklo 304 |
| Največja obremenitev | Trojni sklad, kabel 1 -5/8 palca |
| Montaža | 3/8 palca, 3/4 palca navojna luknja |
| Dimenzije | |
| Notranja dolžina | 25,40 mm |
| Notranja širina | 22,23 mm |
| Zunanja dolžina | 50,80 mm |
| Zunanja širina | 57,15 mm |
| Mehanske specifikacije | |
| Največji navor pri namestitvi | 15,0 ft lb |
| Min. navor pri montaži | 11,0 ft lb |
| Debelina materiala | 2,667 mm |
| Pakirane specifikacije | |
| Višina | 150 mm |
| Dolžina | 350 mm |
| Širina | 300 mm |
| Teža pošiljke | 23,30 kg |
| Količina paketa | 100 kosov |
Adapter iz nerjavečega jekla, ki se uporablja za pritrditev različnih kabelskih obešalnikov na kotne elemente stolpa brez vrtanja lukenj v nogo stolpa.
· 1. Zelo široka odprtina 2,5 cm za vsestransko uporabo
· 2 luknji premera 3/4'' sprejmeta obešalnike Snap-in
· 3. Material: nerjaveče jeklo
· 4. Vključite vijak s kvadratno glavo 3/8''X1-3/4'' SS
| Št. dela | Opis | Enota stroja |
| UA3 | Kotni adapter SS z navojnimi luknjami 3/4'' | Komplet 10 kosov |
| Trgovinski pogoji | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Plačilni pogoji | T/T, L/C, po dogovoru |
| MOQ | 1 |
| Zmogljivost oskrbe | 100000 kosov na mesec |
| Čas izvedbe | 3–15 dni |
| Pošiljka | Morje, zrak, ekspres |
| Pristanišče | Šanghaj |
| Razpoložljivost vzorca | Da |
| Čas vzorčenja | 3–5 dni |
| Embalaža | Plastična vrečka, karton, paleta |