Značilnosti: Izjemen videz Dobra odpornost na udarce, vodoodpornost in protikorozijska odpornost Standardni kompleti za montažo palic Optimizirane dimenzije Zasnovano s širokopasovno tehnologijo, srednjim ojačanjem, nizkim razmerjem stoječih valov
Uporaba: sistem GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Za namestitev antene z nosilnim drogom, nastavitev kota nagiba antene ter privijanje vijakov in matic sledite tem postopkom. (1) Komplet za montažo v obliki črke L je treba poravnati z vijakom antene, namestiti ravno podložko, vzmetni kavelj, priviti pokrovček in nato pritrditi matico. (2) Navojna palica v obliki črke U M6, nameščena na nazobčani in L-nosilec, držati anteno s drogom premera 35-50 mm in nato pritrditi matico. (3) Za najboljši signal prilagodite kot nagiba antene s položajem luknje v kompletu za montažo v obliki črke L, nato pritrdite vse matice in zatesnite konec priključka antene. (4) Višina postavitve mora biti več kot 3 metre od nivoja podlage, tudi v bližini območij postavitve ni visokih stavb in večjih kovinskih elementov. Skratka, zemljišče z odprtimi stranicami.
| Predmet | Specifikacije |
| Frekvenčno območje | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Dobitek | 7/10 dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Vhodna impedanca | 50Ω |
| Polarizacija | Navpično |
| Širina vodoravnega žarka | 70°/60° |
| Širina navpične grede | 55°/45° |
| Največja moč | 50 W |
| Vrsta priključka | N-ženska |
| Dimenzija | 230 x 210 x 44 mm |
| Delovna temperatura | -40℃~+60℃ |
| Barva | Bela |
| Montaža | Montaža na steno |
| Zaščita pred strelo | DC ozemljitev |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
