1. Sistem konektorjev 4.3-10 je zasnovan tako, da ustreza najnovejšim zahtevam mobilne omrežne opreme za povezavo RRU z anteno.
2. Sistem konektorjev 4,3-10 je boljši od konektorjev 7/16 glede velikosti, robustnosti, zmogljivosti in drugih parametrov, ločene električne in mehanske komponente zagotavljajo zelo stabilno delovanje PIM, kar ima za posledico nižji navor sklopke. Ta serija konektorjev je kompaktnih velikosti, najboljših električnih zmogljivosti, nizkega PIM in navora sklopke ter enostavne namestitve, te zasnove pa zagotavljajo odlično delovanje VSWR do 6,0 GHz.
1. 100 % PIM testirano
2. Idealno za aplikacije, ki zahtevajo nizek PIM in nizko slabljenje
3. Nazivna impedanca 50 ohmov
4. Skladnost z IP-68 v neocenjenem stanju
5. Frekvenčno območje od enosmernega toka do 6 GHz
1. Porazdeljeni antenski sistem (DAS)
2. Bazne postaje
3. Brezžična infrastruktura
4. Telekomunikacije
5. Filtri in združevalci
● Rezultati testov VSWR in nizkega PIM 4,3–10 za LTE in mobilne naprave
● Vrsta vijaka
● Potisno-vlečni tip
● Vrsta ročnega vijaka
● Izjemni rezultati testov PIM in VSWR potrjujejo odlično delovanje sistema konektorjev 4,3-10.
Glede na druge mehanske prednosti, kot sta velikost in manjši navor sklopke, se sistem konektorjev 4,3-10 izkaže za popolno rešitev za trg mobilnih komunikacij.
1. Na vaše povpraševanje odgovorite v 24 delovnih urah.
2. Na voljo je prilagojena zasnova. OEM in ODM sta dobrodošla.
3. Naši dobro usposobljeni in profesionalni inženirji in osebje lahko našim strankam zagotovijo ekskluzivno in edinstveno rešitev.
4. Hiter dobavni rok za spodobno naročilo.
5. Izkušeno poslovanje z velikimi podjetji, ki kotirajo na borzi.
6. Na voljo so brezplačni vzorci.
7. 100% trgovinsko zagotovilo plačila in kakovosti.

Model:TEL-4310M.78-RFC
Opis
4,3-10 moški konektor za 7/8″ fleksibilen RF kabel
| Material in prevleka | |
| Kontaktni center | Medenina / posrebritev |
| Izolator | PTFE |
| Telo in zunanji prevodnik | Medenina / zlitina, prevlečena s tri-zlitino |
| Tesnilo | Silikonska guma |
| Električne lastnosti | |
| Karakteristike Impedanca | 50 ohmov |
| Frekvenčno območje | DC~3 GHz |
| Izolacijska upornost | ≥5000MΩ |
| Dielektrična trdnost | ≥2500 V rms |
| Sredinski kontaktni upor | ≤1,0 mΩ |
| Zunanji kontaktni upor | ≤1,0 mΩ |
| Vstavljena izguba | ≤0,1 dB pri 3 GHz |
| VSWR | ≤1,15 pri -3,0 GHz |
| Temperaturno območje | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodoodporno | IP67 |
Navodila za namestitev super fleksibilnega kabla N ali 7/16 ali 4310 1/2″
Struktura konektorja: (slika 1)
A. sprednja matica
B. zadnja matica
C. tesnilo

Dimenzije za odstranjevanje izolacije so prikazane na diagramu (slika 2), pri čemer je treba biti pozoren na:
1. Končna površina notranjega vodnika mora biti poševno obrezana.
2. Odstranite nečistoče, kot so bakreni ostanki in robovi na končni površini kabla.

Sestavljanje tesnilnega dela: Tesnilni del privijte vzdolž zunanjega vodnika kabla, kot je prikazano na diagramu (slika 3).

Sestavljanje zadnje matice (slika 3).

Sprednjo in zadnjo matico združite z vijaki, kot je prikazano na diagramu (slika 5).
1. Pred privijanjem namažite O-obroč s plastjo mazalne masti.
2. Zadnjo matico in kabel držite pri miru. Privijte glavno ohišje na zadnje ohišje. Glavno ohišje zadnjega ohišja privijte z vidnim ključem. Sestavljanje je končano.
